استعلام نام شرکت

جهت استعلام نام شرکت و همچنین انتخاب نام شرکت اطلاعات ذیل از طریق واتس آپ بشماره 09123346199 ارسال و ظرف یک ساعت نام انتخابی و مناسب برایتان از طریق کارشناس مربوطه ارسال می گردد.
1-موضوع اصلی فعالیت شرکت و میتواند خدماتی ، تولیدی و بازرگانی هم باشد ، منظور نوع خدمات یا تولیدات و بازرگانی مشخص گردد. مثال شرکت در زمینه خدمات مرتبط با غذایی فعال است .
2-اگر اسم خاصی مد نظرتان میباشد که برایتان مهم میباشد .آن را اعلام بفرمائید .
3-اسامی که ممنوعیت ثبتی دارند ..از قبیل اسم کشورها و یا افراد مشهوره و یا اماکن تاریخی و همچنین اسامی ائمه ….و کلماتی چون شرکت ، بازرگانی ، تولیدی ، خدماتی جزء سیلابهای اسم شرکت محسوب نمی شود .
با توجه به اینکه نام شرکت در برگیرنده موضوع فعالیت شرکت میبایستی باشد ، انتخاب نامی مناسب برای شرکت از اهمیت ویژه ای برای کسب و کار برخوردار است…متاسفانه تعدادی از افراد که در بحث ثبت شرکت فعالیت میکنند و تجربه زیادی ندارند اقدام به ثبت شرکتی میکنند که نام شرکت هیچ ارتباطی با موضوع فعالیت آن ندارد و بعضا” نامهای انتخابی به پنج کلمه هم مشاهده میشود و این امر مهم مناسب برای تجارت و کسب و کار متقاضی نیست و منجر به ثبت صورتجلسات تغییر نام شرکت میشود. یکی از خدمات ویژه مرکز ثبت آنلاین انتخاب و اخذ تائیدیه اسم شرکت مناسب …حتی دو کلمه ای هم میباشد .

  Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید.
  error: Content is protected !!

  افتخار دارد پس از سالها بصورت مستمر و کسب تجربیات لازم در امور ثبت انواع شرکت و موسسه با پشتیبانی مالیاتی ، ثبت برند ، علامت و نام تجاری ، ثبت آرم ، لوگو ، طرح صنعتی ، ثبت شکل و بسته بندی محصولات و کالاها و خدمات، ثبت تابلو فروشگاه و مغازه ،ثبت ابداعاتو اختراعات ، با پشتیبانی حقوقی و قانونی جهت جلوگیری از کپی برداری و سوء استفاده رقباء شما را در راه نیل به اهداف نهائیتان یاری نماید.

  آدرس:تهران ، انتهای بلوار کشاورز ، خیابان دکتر قریب ، تقاطع شهید
  طوسی ( شباهنگ سابق ) ، ساختمان شباهنگ ، پلاک 26 ، واحد 25
  تلفن:02166921035
  ایمیل:info@sabteonline.com