ثبت برند

ثبت برند ، علامت و نام تجاری ، آرم ، لوگو

ثبت برند از اهمیت ویژه ای برای بازرگانان ، تولید کنندگان و تجار دارد از این جهت که اولین ارتباط مشتری با محصولات و کالاها و خدمات شما برند یا علامت و نام تجاری میباشد. لذا انتخاب یک برند خوب میتواند تبلیغات شما را تبدیل به یک سرمایه زیاد کند بطوریکه برخی از برندها پس از مدتی اعتبار ویژه ای بین مصرف کنندگان پیدا میکنند.
و ثبت برند دارای قوانین شفاف حمایت حقوقی تعریف شده در کل کشور و حتی خارج از کشور دارد و افتخار میکنیم با استفاده از تجربیات منحصر به فرد خود شما را در این امر مهم یاری نموده و سالیان سال برند شما را از کپی برداری و سوء استفاده رقبا پشتیبانی کنیم . ثبت برند زیبا و همراه با لوگوی مناسب باعث بالا رفتن تقاضا جهت بهبود وضعیت کسب و کار شما خواهد شد.
تجربه نشان داده که چه بسا برندی تازه ثبت شده و حتی تبلیغاتی هم نداشته ولی چون برند بصورت ویژه و هوشمندانه و مبتکرانه ثبت شده، براحتی در ذهن تقاضا کنندگان مانده و جایگاه بالایی نسبت به رقباء پیدا کرده. و بالعکس تعداد زیادی هم هستند به دلیل عدم آگاهی کافی در این امر مهم کسب و کار برندهایی را به ثبت رسانیده اند و با صرف هزینه های تبلیغاتی بالا ، تقاضای پائینی برای محصولات و کالاها و خدماتشان دارند.

  Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید.
  error: Content is protected !!

  افتخار دارد پس از سالها بصورت مستمر و کسب تجربیات لازم در امور ثبت انواع شرکت و موسسه با پشتیبانی مالیاتی ، ثبت برند ، علامت و نام تجاری ، ثبت آرم ، لوگو ، طرح صنعتی ، ثبت شکل و بسته بندی محصولات و کالاها و خدمات، ثبت تابلو فروشگاه و مغازه ،ثبت ابداعاتو اختراعات ، با پشتیبانی حقوقی و قانونی جهت جلوگیری از کپی برداری و سوء استفاده رقباء شما را در راه نیل به اهداف نهائیتان یاری نماید.

  آدرس:تهران ، انتهای بلوار کشاورز ، خیابان دکتر قریب ، تقاطع شهید
  طوسی ( شباهنگ سابق ) ، ساختمان شباهنگ ، پلاک 26 ، واحد 25
  تلفن:02166921035
  ایمیل:info@sabteonline.com