ثبت شرکت

شرکت از شراکت گرفته میشود و بدین معنی است که با حداقل دو نفر میتوان شرکت را ثبت کرد و از مزایای آن از قبیل رسمیت بخشیدن به کسب و کار و شراکت و میزان سهم و مقدار سرمایه ای که آورده شرکاء میباشد در موضوعاتی همچون تولیدی ، بازرگانی ، تجاری ، خدماتی استفاده کرد .با ثبت شرکت میتوانید در مناقصات و مزایدات داخلی و خارجی و همچنین دولتی و خصوصی بهره مند شوید. با ثبت شرکت میشود درخواست تسهیلات بصورت ریالی و ارزی دهید از کلیه بانکها و موسسات اعتباری دولتی و خصوصی . با ثبت شرکت میتوان هم نمایندگی گرفت و هم نمایندگی داد در موضوع فعالیت مشخص شده . با ثبت شرکت میتوانید در نمایشگاه ها و همایش ها و سمینارها ی داخلی و بین المللی خدمات و کالای خود را معرفی کرده و به امر تجارت بپردازید.

با ثبت شرکت میتوانید اقدام به خرید و فروش و واردات و صادرات کلیه کالاها و خدمات مجاز نمائید. انواع ثبت هایی که میتوان انجام داد به قرار ذیل هستند :

 • ثبت شرکت با مسئولیت محدود
 • ثبت شرکت سهامی خاص
 • ثبت شرکت تعاونی
 • ثبت موسسات غیر تجاری
  Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید.
  error: Content is protected !!

  افتخار دارد پس از سالها بصورت مستمر و کسب تجربیات لازم در امور ثبت انواع شرکت و موسسه با پشتیبانی مالیاتی ، ثبت برند ، علامت و نام تجاری ، ثبت آرم ، لوگو ، طرح صنعتی ، ثبت شکل و بسته بندی محصولات و کالاها و خدمات، ثبت تابلو فروشگاه و مغازه ،ثبت ابداعاتو اختراعات ، با پشتیبانی حقوقی و قانونی جهت جلوگیری از کپی برداری و سوء استفاده رقباء شما را در راه نیل به اهداف نهائیتان یاری نماید.

  آدرس:تهران ، انتهای بلوار کشاورز ، خیابان دکتر قریب ، تقاطع شهید
  طوسی ( شباهنگ سابق ) ، ساختمان شباهنگ ، پلاک 26 ، واحد 25
  تلفن:02166921035
  ایمیل:info@sabteonline.com