ثبت صورتجلسات شرکت (تغییرات)

ثبت انواع صورتجلسات پس از ثبت شرکت با توجه به اینکه شرکتی که ثبت میشود ، پس از آن میتوان تغییراتی را اعمال کرد از نام شرکت گرفته تا موضوع فعالیت ، افزایش و کاهش سرمایه ، نقل و انتقال شرکاء و یا سهامداران و موسسین ، تغییر در اعضاء هیئت مدیره و حق امضاء ، تغییر در نشانی و مرکز شرکت ، تغییر در بندهای اساسنامه ، و همچنین انحلال شرکت . و این تغییرات میبایستی با در نظر گرفتن جدیدترین قوانین جاری انجام شود و به همین دلیل از اهمیت بالایی برخوردار است که این امر به درستی انجام شود و کلیه مسئولیتهای حقوقی و مالی ناشی از آن در نظر گرفته شود .

موسسات و دفترهایی هستند که با تبلیغات فراوان شما را مجبور به پرداخت هزینه هایی میکنند که اصلا” با واریزیهای ثبت صورتجلسات تطابقی ندارد .لذا بایستی در انتخاب اینگونه اشخاص و موسسات دقت لازم را بفرمائید . مرکز ثبتی ما بصورت آنلاین با کمترین زمان و مناسب ترین هزینه شما را در این امر یاری مینماید .

  Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید.
  error: Content is protected !!

  افتخار دارد پس از سالها بصورت مستمر و کسب تجربیات لازم در امور ثبت انواع شرکت و موسسه با پشتیبانی مالیاتی ، ثبت برند ، علامت و نام تجاری ، ثبت آرم ، لوگو ، طرح صنعتی ، ثبت شکل و بسته بندی محصولات و کالاها و خدمات، ثبت تابلو فروشگاه و مغازه ،ثبت ابداعاتو اختراعات ، با پشتیبانی حقوقی و قانونی جهت جلوگیری از کپی برداری و سوء استفاده رقباء شما را در راه نیل به اهداف نهائیتان یاری نماید.

  آدرس:تهران ، انتهای بلوار کشاورز ، خیابان دکتر قریب ، تقاطع شهید
  طوسی ( شباهنگ سابق ) ، ساختمان شباهنگ ، پلاک 26 ، واحد 25
  تلفن:02166921035
  ایمیل:info@sabteonline.com