ثبت طرح صنعتی و شکل و بسته بندی محصول

ثبت طرح صنعتی و شکل بسته بندی محصول باعث میشود که تقاضا کنندگان بصورت بصری متوجه تمایز محصول و کالای شما شوند و رقبت به خرید آن کنند . شما میتوانید بصورت ابداعی و ابتکاری یک محصول و کالا را بصورتی در بازار ارائه دهیدکه باعث بهبود در کسب و کار شما شود . بطور ساده میتوان گفت که خریداران محصول و کالا بیشتر دقت به نحوه بسته بندی آن میکنند و چه بسا حتی کیفیت محصول و کالای شما نسبت به رقباء کمتر باشد .
و این طرح ها زمانی قابلیت ثبت پیدا میکنند که وجه تمایزی نسبت به سایر محصولات و کالاها در بازار فروش داشته باشند و از حمایت و پشتیبانی قانونی برخوردار میشود. اکثر تولید کنندگان به این امر مهم واقف هستند که هر از چند گاهی محصولات و کالاهایشان را به شکل جدیدتری به بازار ارائه مینمایند . باعث افتخار ماست که با استفاده از تجربیات مان بتوانیم شما را در این امر یاری نمائیم و بصورت محسوس متوجه پیشرفت در توزیع این گونه طرح ها و بسته بندیها شوید

  Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید.
  error: Content is protected !!

  افتخار دارد پس از سالها بصورت مستمر و کسب تجربیات لازم در امور ثبت انواع شرکت و موسسه با پشتیبانی مالیاتی ، ثبت برند ، علامت و نام تجاری ، ثبت آرم ، لوگو ، طرح صنعتی ، ثبت شکل و بسته بندی محصولات و کالاها و خدمات، ثبت تابلو فروشگاه و مغازه ،ثبت ابداعاتو اختراعات ، با پشتیبانی حقوقی و قانونی جهت جلوگیری از کپی برداری و سوء استفاده رقباء شما را در راه نیل به اهداف نهائیتان یاری نماید.

  آدرس:تهران ، انتهای بلوار کشاورز ، خیابان دکتر قریب ، تقاطع شهید
  طوسی ( شباهنگ سابق ) ، ساختمان شباهنگ ، پلاک 26 ، واحد 25
  تلفن:02166921035
  ایمیل:info@sabteonline.com