شرکت سهامی خاص

شرکت سهامی خاص شرکتی است که سرمایه شرکت بصورت سهام بوده و سهام به سه صورت میشود انتخاب کرد سهام بانام – سهام بی نام – سهام ممتاز و هر کدام قابل انتقال و واگذاری میباشند. در شرکتهای سهامی خاص که اعتبار شرکت از شرکت با مسئولیت محدود بیشتر است تعداد سهامداران میبایستی حداقل سه نفر و دو نفر هم بازرس داشته باشند.
تفاوت شرکت سهامی خاص با شرکت با مسئولیت محدود بلحاظ سرمایه ای و تعهدی این است که هر سهامداری نسبت به تعداد سهمی که در شرکت دارد ذینفع و متعهد به دیون شرکت میباشد. و همچنین مدت اعتبار اعضاء هیئت مدیره در سهامی خاص دو سال و بازرسان یک سال میباشد در نظر داشته باشید شرکتهایی که بصورت سهامی خاص ثبت میشوند در مناقصات و مزایدات و اخذ تسهیلات در اولویت برخی شرکتها و ادارات و موسسات و بانکها قرار میگیرند پس در انتخاب نوع شرکت دقت لازم را بفرمائید.

  Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید.
  error: Content is protected !!

  افتخار دارد پس از سالها بصورت مستمر و کسب تجربیات لازم در امور ثبت انواع شرکت و موسسه با پشتیبانی مالیاتی ، ثبت برند ، علامت و نام تجاری ، ثبت آرم ، لوگو ، طرح صنعتی ، ثبت شکل و بسته بندی محصولات و کالاها و خدمات، ثبت تابلو فروشگاه و مغازه ،ثبت ابداعاتو اختراعات ، با پشتیبانی حقوقی و قانونی جهت جلوگیری از کپی برداری و سوء استفاده رقباء شما را در راه نیل به اهداف نهائیتان یاری نماید.

  آدرس:تهران ، انتهای بلوار کشاورز ، خیابان دکتر قریب ، تقاطع شهید
  طوسی ( شباهنگ سابق ) ، ساختمان شباهنگ ، پلاک 26 ، واحد 25
  تلفن:02166921035
  ایمیل:info@sabteonline.com